Степівська сільська територіальна громада

13 Вересня, 2021 р., 20:27
Шановні жителі !!!

13 Вересня, 2021 р., 20:25
01 вересня 2021 року Миколаївським окружним адміністративним судом відкрито провадження в адміністративній справі № 400/7061/21 за позовом Фермерського господарства «АЛЕСЯ» до Михайлівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області та Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області про визнання незаконним, протиправним та скасування рішення ХХХХVI позачергової сесії Михайлівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області восьмого скликання від 26.06.2020 року №2 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».

10 Вересня, 2021 р., 08:48
Степівська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
17 Серпня, 2021 р., 16:56
Про запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів для стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури