Відділ архітектури та містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства, соціально-економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Степівської сільської ради

Відділ архітектури та містобудування, інфраструктури,

Начальник відділу - ЧЕХ Наталя Іванівна
           Тел. +380506867302

Спеціаліст 1 категорії відділу - ВЕДМЕДЕНКО Тетяна Миколаївна
           Тел. +380666461475

Електрона пошта відділу: viddil.zhkkh@ukr.net

Завдання та повноваження Відділу:

Основними завданнями відділу є:

• Забезпечення реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства (у тому числі у сфері питної води та питного водопостачання, теплопостачання, енергоефективності та енергозбереження, ціно-тарифоутворення і розрахунків за житлово-комунальні послуги), житлової політики, благоустрою населених пунктів, квітково-декоративного насінництва та розсадництва, поводження з побутовими відходами, поховання, а також у сфері будівництва, розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, інженерного захисту територій, буд індустріїта промисловості будівельних матеріалів, підвищення енергоефективності у будівництві на території Степівської сільської ради.

• Організація планування та забудови території Степівської сільської ради; (ст.8 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»)

• Визначення територій для містобудівних потреб у межах Степівської сільської ради; (ст.12 ЗУ «Про основи містобудування»)

• Аналіз стану містобудівної діяльності на території Степівської сільської ради;

• Забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, національних стандартів, норм і правил, регіональних правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації;

• Організація розроблення, проведення експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку генеральних планів населених пунктів Степівської сільської територіальної громади, їх складових частин, планів зонування території населених пунктів Степівської сільської ради у разі їх розроблення як окремої містобудівної документації;

• Затвердження детальних планів територій за наявності затверджених в установленому законом порядку планів зонування території; (ст.12 ЗУ «Про основи містобудування»)

• Внесення пропозицій щодо встановлення і зміни меж населених пунктів відповідно до закону; (ст.12 ЗУ «Про основи містобудування»)

• Забезпечення організації обслуговування населення підприємствами, установами та організаціями житлово-комунального господарства, надання ритуальних, готельних та інших послуг підготовка пропозицій щодо формування цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, а також норм їхспоживання, здійснення контролю за їх додержанням, благоустрій території населених пунктів Степівської сільської територіальної громади.