КП ЖКС "АНТІМІЦІН"

Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Антіміцін"

• Ідентифікаційний код юридичної особи або реєстраційний номер облікової картки платника податків фізичної особи - підприємця (серія (за наявності) та номер паспорта):  Код ЕДРПОУ 37307295
  • МФО 326461 філія Миколаївське ОУ "Ощадбанк"
  • Розрахунковий рахунок  № UA953264610000002600991120075
  • Адреса реєстрації суб’єкта господарювання: 57107, Миколаївська обл., Миколаївський район, село Степове, ВУЛИЦЯ КОЗАЦЬКА, будинок 1-А
  • Дата реєстрації 16.02.2011
  • Відповідальний: ГЕРУЛА ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
  • Телефон: +380 68 065 8881

КП ЖКС «Антіміцин» сільської ради діє на підставі Концесійного договору укладеного із Степівською сільською радою від 15 січня 2019 року. За даним договором та Актом приймання-передачі в управління до КП ЖКС «Антіміцин» передані об’єкти водопровідного та каналізаційного господарства, у тому числі: свердловини – 12 штук, башти «Рожновського» – 6 штук, водогін – 28 км, насосні станції каналізації № 1 та каналізаційні мережі – 6 км.

Численність населення, яке обслуговує комунальне підприємство -1483 осіб у двох населених пунктах, а саме: у селі Степове - 1231 осіб, у селі Зелений Гай – 252 особи, навчальні та дошкільні заклади, бюджетні установи, а також інші підприємства. Планова подача води  – 129,473 тис. м3 на рік. Середній вік мереж: 50 років. Надання послуг здійснюється на підставі тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для КП ЖКС «Антіміцин», які затверджені рішенням виконавчого комітету Степівської сільської ради № 42 від 19.05.2021 року:

• водопостачання за 1куб. м - 23 грн.20 коп.;
  • водовідведення за 1 куб. м – 12 грн.10 коп.