Керуючий справами виконавчого комітету

Керуючий справами – оберіг органу місцевого самоврядування
та його інституційна пам’ять

На сьогодні  керуючий справами, є надважливою посадовою особою в органах місцевого самоврядування, помічники номер один у голови громади.

В першу чергу керуючий справами – це той оберіг, який є у сільській раді, інституційна пам’ять цього органу місцевого самоврядування. Той, що бережуть традиції, поширюють досвід, напрацьовують нове, забезпечують сталість в подальшому. І, не зважаючи на політичні настрої, які інколи приходять з виборами, ми все рівно зупиняємося на керуючому справами. Адже саме цей спеціаліст забезпечить співпрацю, організує роботу виконавчого комітету із секретарем ради і депутатським корпусом, забезпечить діловодство, кадрові питання.

І взагалі – організує велику систему виконавчого комітету

ГЕРУЛА Анна Юріївна -  керуючий справами виконавчого комітету Степівської сільської ради

Телефон +380680658882.

Елктронна пошта: stepsilra2@ukr.net

Основні завдання та повноваження керуючого справами:

• Організовує правове, інформаційне, аналітичне та матеріально-технічне  забезпечення діяльності сільської ради.
    • Організовує роботу апарату виконавчого комітету сільської ради та координує діяльність посадових осіб виконавчого комітету сільської ради.
    • Забезпечує підготовку матеріалів на розгляд виконавчого комітету, забезпечує офіційне оприлюднення рішень.
    • Організовує роботу по доведенню рішень виконкому до виконавців та здійснює контроль за виконанням рішень виконкому.
    • Відповідає за ведення і оформлення протоколів засідань виконкомів, їх зберігання та забезпечує доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку.
    • Забезпечує виконання законодавства щодо вчинення нотаріальних дій.
    • Складає номенклатуру справ сільської ради.
    • Проводить реєстрацію вхідної документації, телефонограм, забезпечує своєчасне доведення до виконавців, організовує контроль за їх виконанням.
    • Завіряє печаткою документи у випадках, передбачених інструкцією для роботи з документами сільської ради.
    • Здійснює управління архівною справою і діловодством. Веде облік і  відповідає за зберігання та використання архівних документів.
    • Здійснює особистий прийом громадян.
    • Виконує інші завдання та доручення сільського голови.