Степівська сільська територіальна громада

Інтернет

19 Березня, 2021 р., 13:59
Про це повідомив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Роман Пашнєв в ході онлайн наради, яка відбулась 18 березня, за участі представників територіальних громад Миколаївської області, представників інтернет провайдерів та керівника експертної групи з розвитку широкосмугового інтернету Міністерства цифрової трансформації України - Андрія Набока. Зокрема мова йде про забезпечення доступом до широкосмугового інтернету загальноосвітніх шкіл, закладів охорони здоров'я, інших об?єктів соціальної сфери розташованих на території населених пунктів які не мають покриття фіксованим широкосмуговим інтернетом. Для реалізації проєкту буде спрямовано 500 млн гривень інтернет-субвенції державного бюджету України.

17 Березня, 2021 р., 14:59
Лист про передній збір заявок на Інтренет-субвенцію