Футбольний турнір пам’яті Євгена Урвана

Дата: 20.05.2024 21:28

19.05.2024 року за ініціативи великої спортивної родини проведено футбольний турнір пам’яті Євгена Урвана, героїчного воїна-земляка, який віддав своє життя за наше мирне майбутнє. Щоб поборотися за Кубок турніру пам’яті свого товариша, в Степовому зібралися футбольні команди:
ФК «Веселинове», ФК «Новосвітлівка», ФК «Ставки», ФК «Широколанівка», ФК «Михайлівка» і господарі поля - ФК «Степове».

Фото без опису Фото без опису

На урочисто-спортивному заході були присутні мати Євгена, Сніжана Іванівна та сестра Ангеліна, рідні та близькі наших односельців, воїнів-захисників, що янголами відійшли у вічність, захищаючи Батьківщину.

Вшанувати пам’ять Героя приїхали поважні гості:

-- Голова Асоціації футболу Миколаївської області, Народний депутат України 9-го скликання - Олександр ПАСІЧНИЙ;

-- Перший заступник голови Асоціації футболу Миколаївської області, депутат Миколаївської районної ради восьмого скликання - Олександр БАЛАКІН;

секретар Степівської сільської ради - Віктор ФЕДЮК; секретар виконавчого комітету Степівської сільської ради – Анна ГЕРУЛА, голова ради ветеранів с.Степове – Людмила ЛЬГОВА.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять українців, які поклали своє життя в боротьбі за незалежність нашої країни в цій жорстокій, несправедливій війні росії проти України.

У результаті запеклої боротьби футбольного турніру хлопцям вдалося вибороти: перше місце ФК «Михайлівка», друге місце ФК «Веселинове», третє місце ФК «Степове».

Громадськість Степівської сільської ради висловлює щиру подяку народному депутату України Олександру Пасічному, першому заступнику голови Асоціації футболу Миколаївської області, депутату Миколаївської районної ради восьмого скликання Олександру Балакіну за постійну підтримку спортивної молоді Миколаївщини, професійну організацію даного турніру, прекрасні призи.

Приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя та здоров’я наших дітей.

Дякуємо за Вашу підтримку та за Ваше щире і чуйне серце. Нехай Ваша доброта і щедрість повертається до Вас сторицею.

Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити нація українців.