Проведення засідання круглого столу з питань водопостачання населених пунктів Степівської сільської ради

Дата: 15.05.2024 10:53

Проведення засідання круглого столу з питань водопостачання

населених пунктів Степівської сільської ради Фото без опису

15.05.2024 року фахівцями Миколаївського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі-управління) проведено засідання круглого столу з виконувачем обов’язків голови Степівської сільської територіальної громади секретарем сільради спеціалістом І категорії відділу житлово-комунального господарства та архітектури сільської ради із залученням суб’єктів господарювання що надають послуги з питного водопостачання.

Круглий стіл було організовано за ініціативою управління для визначення пріоритетних завдань та обговорення проблемних питань у сфері питного водопостачання Степівської територіальної громади. В ході засідання також було обговорено хід виконання пропозицій, приписів, наданих фахівцями управління за результатами позапланових перевірок з лабораторними дослідженнями, які були проведені у 2023 році.

Також з метою забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою, відповідно до протоколу ТЕБ та НС Степівської сільської ради Миколаївської області № 1 від 05.02.2024 року фахівцями управління взято участь в роботі комісії з проведення обстежень 18 об’єктів централізованого водопостачання Степівської сільської ради. В зв’язку з відсутністю результатів виробничого контролю питної води об’єктів водопостачання Степівської територіальної громади, з метою збору інформації та визначення факторів, що можуть мати негативний вплив на здоров’я людини, в ході обстежень проведено відбір 20 проб води централізованого водопостачання на санітарно-хімічні та санітарно-мікробіологічні показники.

Робота управління по контролю стану питного водопостачання триває.