З Великоднем!!!!

Дата: 04.05.2024 18:00

Христос воскрес, дорогі жителі сіл нашої громади! Вітаю вас зі світлим Великоднем!

Вже третій рік поспіль ми зустрічаємо це свято в умовах, коли кожен наш день – це боротьба.

Але навіть в цих умовах з нами залишається віра. В Бога, в Україну, в Перемогу. І в наших захисників і захисниць.

Тому що це тільки завдяки їм сьогодні ми маємо змогу зустрічати Великдень, а не «Пасху» і освячуємо паски, а не «кулічі». Тільки завдяки їм маємо змогу робити це в українській церкві та можемо без страху молитися Господу рідною мовою.

Тож давайте в цей світлий день попросимо Божого захисту для тих, хто б’ється за українську Перемогу. Згадаємо доброю молитвою тих, кого від нас назавжди забрала ця війна. Обіймемо рідних і подаруємо турботу тим, кому ми зараз потрібні.

Нехай великодній вогонь Господньої благодаті підтримує вас у важкі хвилини. Пам’ятаймо, що після ночі настає ранок, після Голгофи – Боже воскресіння, а після битви – Перемога. Українська Перемога.

Зі святом! Будьте здорові та щасливі.

Христос воскрес! Воістину воскрес!