Пам'ятка!!! Зберегти навколишнє середовище

Дата: 24.04.2024 09:08

Зберегти навколишнє середовище - шериф поліції провів роз'яснювальну роботу. Профілактичну бесіду про необхідність збереження навколишнього середовища для мешканців с. Степове провів поліцейський офіцер Степівської громади Сергій Заворотній. Під час спілкування шериф поліції розповів мешканцям громади про основні засади діяльності щодо охорони навколишнього середовища, зокрема:
    що таке захист навколишнього середовища та його форми; повідомив про юридичну відповідальність за фактом вчинення правопорушення в сфері навколишнього середовища; пояснив зміст ст. 152 КУпАП в частині викидання сміття та самовільне спалювання рослинності;  звернув увагу про долучення до заходів з охорони природи;
     розповів про відповідальність, яка настає за вчинення правопорушень та злочинів, і як це впливає на майбутнє життя. Також поліцейський акцентував увагу на тому, що тільки спільними зусиллями можна зберегти довкілля.