Фінал Зимового Кубку з футзалу "Вклоняюсь кожному Герою»

Дата: 18.04.2024 08:23

Громадськість Степівської сільської ради висловлює щиру подяку народному депутату України Олександру ПАСІЧНОМУ за постійну підтримку спортивної молоді Миколаївщини, професійну організацію даного турніру.

Приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя та здоров’я наших дітей.

Дякуємо за Вашу підтримку та за Ваше щире і чуйне серце. Нехай Ваша доброта і щедрість повертається до Вас сторицею.

Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити нація українцівФото без опису

17 квітня 2024 року в м.Миколаєві відбувся фінал Зимового Кубку з футзалу "Вклоняюсь кожному Герою», серед дитячих команд Миколаївської області, спортсменів 2010-2011 років народження. У спортивно- масовому заході, Степівська громада, була представлена командою футболістів з с. Михайлівки. В результаті зіграних ігор, футбольна боротьба відбувалася серед 8 команд Миколаївської області, перше місце 🥇 в запеклій боротьбі, з приватною футбольною школою «Лідер», виборола НАША КОМАНДА🏆, на чолі з тренером Русланом Тимощуком. Команда була нагороджена кубком, медалями, м'ячами та футбольною формою ( кожному гравцю). Олександра Маркіна, була відмічена персональним кубком, як кращий гравець команди. Подякою від Миколаївської ОВА, був нагороджений, секретар сільської ради Віктор Федюк, за сприяння якого була придбана футбольна форма, для нашої команди. Вітаємо юних "зірочок" футболу ⚽️з ПЕРЕМОГОЮ🏆🏆🏆!!! ВИ ВЕЛИКІ МОЛОДЦІ!!!ГОРДІСТЬ НАШОЇ ГРОМАДИ!!!Бажаємо вам, подальших успіхів та перемогу.
     Дякуємо депутату Степівської сільської ради Волощакевичу Віктору Володимировичу за грошову винагороду для наших чемпіонів.