Групове заняття на тему "Свято Різдва"

Дата: 01.01.2024 11:20

Вихованці нашого центру, під керівництвом вчителя - логопеда Торяник Н.П. та практичного психолога Шевченко А.П. провели групове заняття на тему "Свято Різдва".В цікавій ігровій формі вивчали з дітьми традиції проведення свята, розвиваючи при цьому навички групової взаємодії та комунікації.

Сьогодні заняття ,які проводились в нашій установі присвячені зимовим святам. Фахівці підготували цікаві тематичні заняття. Виготовляли новорічні іграшки, грали у ігри, провели заняття "Коло побажань", розвивали дрібну моторику! Вчимо своїх вихованців бути добрими , милосердними один до одного! Пам'ятати завжди, що добро врятує світ!!!