Щирість, любов та доброта дарують людині задоволення від життя

Дата: 16.12.2023 13:04

Щирість, любов та доброта дарують людині задоволення від життя, його дрібниць – променів ранкового сонця,  посмішки малечі, ароматної кави …

< У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця  де панує багато обману, насилля, ворожнечі, при цьому, велика кількість людей у всьому світі відчувають гостру потребу у захисті та психологічній підтримці. Змінити наш світ і зробити його добрим за один день не вдається нікому, але можна принаймні спробувати. Завдяки підтримці голови ГО «Перевізник», депутата Миколаївської обласної ради Ігоря Мухарського <всі вихованці Широколанівської спеціалізованої школи – інтернат отримали  смачні подарунки із солодощами.

Пишаємося, що такі чуйні, щедрі душею і небайдужі люди є на світі! Від щирого серця, дякуємо за допомогу. Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину. Нехай тільки добрі люди зустрічаються у вас на шляху і нехай тільки добрі новини будуть у вашому житті.