Внаслідок масового удару російськими ракетами с.Степовому

Дата: 31.10.2023 14:01

Внаслідок масового удару російськими ракетами с.Степовому були нанесені значні пошкодження приватним будинкам та соціальним об’єктам. Зважаючи на неможливість степівчан власними силами ліквідувати наслідки обстрілу, керівництво громади звернулося за допомогою до Миколаївської ОО ТЧХУ, Данської ради у справах біженців та голови Миколаївської районної військової адміністрації, які оперативно відреагували на наступний день. Вони надали жителям громади будівельні матеріали, кошти (безповоротну фінансову допомогу), гуманітарну допомогу. Вагомий внесок (500 листів шиферу) надала жителька смт. Веселинове, приватний підприємець Валентина Борисівна Касьянова.

Вже 24 жовтня 2023 року відбулося позачергове засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, на якому члени комісії одноголосно проголосували за виділення 1 мільйона гривень для виплати грошової допомоги жителям, які постраждали в результаті обстрілу. Також прийнято рішення про виділення 300 тис.грн для створення матеріального резерву.

Працівники апарату сільської ради, виконавчий комітет, жителі громади від усієї душі щиро дякує усім хто відгукнувся та надав допомогу.