В селі Широколанівка завершено поточний ремонт частини вул.Центральної

Дата: 27.10.2023 08:35

В селі Широколанівка завершено поточний ремонт частини вул.Центральної за кошти Степівської сільської ради. Ремонт дороги виконали якісно. Але коштів не вистачило на благоустрій біля сільської лікарняної амбулаторії. Депутат сільської ради, від нашого старостинського округу, керівник ФГ "Волощакевич" Волощакевич Віктор Володимирович за власні кошти підготував територію для проведення благоустрою, завіз гравій, поставив бордюри та заасфальтував за власні кошти дану територію. Крім  того, своєю технікою та пальним, провів благоустрій трьох провулків в нашому селі: Водопровідний, Степовий та Малий.  Виготовлена документація на проведення поточного ремонту в с.Піщаний Брід, але дані роботи будуть проведені пізніше. Хочю подякувати нашому депутату Віктору Володимировичу за його громадську позицію за те, що він своєчасно підтримає і надасть свою допомогу. Бажаю йому наснаги та сили, міцного здоров'я, хай ваші справи будуть вквітчані шаною від людей.