Перейменування вулиць в населених пунктах громади згідно чинного законодавства

Дата: 20.09.2023 13:14

Перейменування вулиць в населених пунктах громади згідно чинного законодавства

На виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію томонімії» від 21.03.2023 р. 3005-ІХ та відповідно до Плану організації підготовки проєктів актів та виконання інших завдань, необхідних для забезпечення його реалізації, затвердженого дорученням Прем’єр-міністра України від 07.06.2023 №12506/1/1-23, з метою упорядкування найменувань вулиць, провулків, площ, скверів, парків тощо в населених пунктах Степівської сільської ради, рішенням виконавчого комітету №59 від 12.09.2023 р. створено Комісію з питань найменування (перейменування) об'єктів топоніміки в населених пунктах Степівської сільської ради.

Перелік об’єктів, які підлягають перейменуванню по населених пунктах Степівської сільської ради

• Степове – вулиці Першотравнева, Матросова, Гагаріна, Зої Космодем'янської;
  • Зелений Гай – вулиця Кутузова;
  • Михайлівка – вулиці Першотравнева, Гагаріна, проспект Олега Кошового;
  • Червоне Поле – вулиця Горького;
  • Новоселівка – вулиця Тельмана;
  • Новогригорівка – вулиці Уляни Громової, Гагаріна, Тюленіна;
  • Катеринівка - вулиці Горького, Гагаріна;
  • Новокатеринівка – вулиця Комарова.

Пропозиції щодо перейменування вулиць в населених пунктах громади, на протязі місяця до 20 жовтня 2023 року приймаються старостами старостинських округів, а селі Степове секретар виконавчого комітету Герула Анна Юрівна.