День Незалежності України!

Дата: 04.09.2023 08:18

День Незалежності України!
Саме зараз, після того, як рівно півтора роки тому почалася повномасштабна війна в нашій державі, ми найгостріше розуміємо цінність та ціну свободи і вільного життя.
Ми невимовно вдячні усім, хто боронить нашу державу! Вічна пам'ять полеглим за нашу свободу.
Ми прагнемо, щоб наші діти зростали у незалежній, вільній і безпечній Україні! Ми працюємо для того, щоб навіть під час війни діти раділи життю, розвивались і посміхались!
Ми щиро вдячні за підтримку,візит  та увагу команді Всеукраїнська  фундація "Захист прав дітей" за цікавий захід ,присвячений до Дня Незалежності,а також за подарунки,солодощі, які були вручені кожній дитині.
Сьогодні ми ділимось світлинами наших дітей.
Ми працюємо заради дітей!
Слава Україні!

В рамках святкування Дня Прапора та Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання громадян, в Кубряцькій сільській бібліотеці відбулася виставка в якій  представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі Українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.