Дата: 11.07.2023 08:50

06 липня відбувся виїзний прийом громадян старостою та соціальним фахівцем в с. Новогригоріака з 8.00 до 12.00.
ОГОЛОШЕННЯ! В групі. 06 липня 2023 р. з 8.00 год. до 10.00 год.  в Новоівському сільському клубі буде проходити прийом громадян села Новогригорівка старостою та соціальним фахівцем. З нами приїдуть робітники з благоустрою косити траву на дитячому майданчику, біля пам'ятника, в центрі села, цвинтарі. Будемо фарбувати ворота на цвинтарі.
Просимо батьків допомогти пофарбувати дитячий майданчик.
     Привеземо  секенхенд.
     Староста
Відпрацювали:
-покосили вхід до цвинтаря і центр, побілили сьопчики та пофарбували ворота цвинтаря;
- покосили дитячий майданчик, памятник,  автозупинку.
-привезли бусом людям секенхенд;
- роздали сім'ям подарунки від Юнісеф.