Громадські слухання
Громадські слухання
Відповідно до рішення ХХІІ восьмого скликання сесії Степівської с/р від 07.06.2023 року у закладах освіти розпочались громадські слухання щодо формування ефективної мережі закладів загальної середньої освіти.
13 червня 2023 року у Піщанобрідській початковій школі, 20 червня 2023року у сільському клубі с. Червоне Поле, зібрались батьки, педагогічні працівники, представники громадськості, депутати, старости, працівники відділу ОКМС, секретар Степівської с/р Федюк В.І. і перший заступник Овчар В.І.
Представники відділу ОКМС проінформували присутніх про реальний стан існуючої мережі, усі присутні мали можливість висловити свою думку.
Громадські обговорення даного питання триватимуть до червня 2024 року і пройдуть в усіх закладах освіти.