Турнір пам’яті Володимира Григоровича Погорєлова

Дата: 14.06.2023 16:03
Кількість переглядів: 1906

На вшанування пам’яті людині, яка внесла вагомий особистий внесок у
розвиток сільського футболу проводимо футбольний турнір
21 червня 2023 року о 10.00 год.

Погорєлов Володимир Григорович був директором ДП «Племрепродуктор «Степове» протягом 43 років. За свою працю, трудові здобутки та досягнення нагороджений високими державними нагородами: Герой Соціалістичної Праці з врученням Золотої медалі «Серп і молот», орден «Трудового Червоного Прапора», два ордени Леніна, ордени Ярослава Мудрого ІV, V ст., орден «За Заслуги ІІІ ступеня», заслужений працівник сільського господарства України, Відмінник народної освіти.

Окрім виробничих питань, Володимир Григорович особливу увагу приділяв розвиткові соціально-побутових, культурних і оздоровчих сфер життя на селі.

Але серед пріоритетів для директора був спорт, який він любив сам і займався з задоволенням. Грав у радгоспній волейбольній команді. За його слова – спорт, це заряд бадьорості, насолода для душі і тіла.

За роки перебування на посаді у господарстві проводилися численні спортивні змагання, спартакіади, матчі, зустрічі, турніри, тощо. Степове стало центром спорту району і області.

Та особливою пристрастю директора був футбол. Створення Степівської ДЮСШ, де тренувалися хлопчаки і дівчатка, зростали майбутні чемпіони і майстри спорту. Великою гордістю директора була футбольна команда Степового «Колос», неодноразовий чемпіон України серед сільських команд.