Діти - це продовження нас самих, продовження України!

Дата: 06.06.2023 11:12

Діти - це продовження нас самих, продовження України!

Вітаю всіх діток з Днем захисту дітей!!!

Нехай наші діти завжди будуть здоровими, веселими і життєрадісними, нехай вони відчувають тільки любов і підтримку від своїх батьків. Здоров'я всім і ясних днів!!! Нехай швидше настане мир в Україні, і всі українські діти більше не знатимуть жахів війни.

До дня захисту дітей до Новокатеринівського ліцею завітали гості привітати наших діток зі святом і провести цікаві заходи.

Дякуємо Зої Юріївні, пані Вікторії та Всеукраїнській фундації " Захист прав дитини", благодійному фонду " Індиго" за веселі розваги та солодощі.

Дякуємо пані Марині та нашим друзям волонтерам із Німеччини за креативні подарунки для наших дітей до свята.

Творіть добро, щоб кращим став цей світ!!!
Твори добро, бо ти - Людина!!!

1 червня 2023 року до нас завітали гості з Миколаєва для того, щоб провести свято, "Обери спорт для себе" присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.

Це свято відбулося завдяки Всеукраїнській фундації "Захист прав дітей" та Благодійного фонду "Індиго" у партнерстві з Миколаївською обласною бібліотекою для юнацтва за підтримки управління молоді та спорту Миколаївської обласної військової адміністрації.

Щиро вдячні куратору Миколаївської області від фундації "Захист прав дітей" Щербині Зої Юріївні, голові Благодійного фонду "Індиго" Криницькій Ользі Олександрівні, віце президенту Федерації легкої атлетики Бугайову Анатолію Івановичу, майстру спорта зі стрибків з жердиною Храпко Миколі, тренеру з легкої атлетики Строїну Юрію, пані Ірині та пані Вікторії за незабутні враження та солодкі подарунки.

Також дякуємо пані Марині та нашим друзям волонтерам з Німеччини за креативні подарунки дітям.