Звертаюся до небайдужих людей з чуйним серцем про допомогу.

Дата: 10.05.2023 12:53

Дорогі друзі! Звертаюся до небайдужих людей з чуйним серцем про допомогу. У нашому селі Новокатеринівка живе одна хороша і дуже трудолюбива сім'я. Вони виховують троє чудових діток. Старшому синочку Назарчику потрібна операція на серці ( вже третя операція на серці). Хлопчик народився з тяжкими вадами серця.

Дві попередні операції пройшли досить успішно. На черзі третя... Лікарі роблять гарні прогнози, операція в м. Києві Інституті М.М. Амосова. Вона планова, і сама операція безкоштовна, але післяопераційний період і реабілітація все за рахунок батьків. Потрібно їхати 1 червня.

Батько працює робітником по благоустрою, а мама по догляду за дітками.

Сім'я не має великих статків, але робить усе можливе і неможливе для Назарчика.

Прошу чуйних і небайдужих людей з великим серцем долучитися до збору коштів для Назарчика, який пройшов нелегкий шлях до одужання. Хлопчик мужньо справляється з усіма незгодами які випали на його долю.

Кожна гривня дуже важлива: 5, 10, 20, 50... Донатьте хто скільки зможе, місія дуже благородна" Подарувати дитині життя"

Номер картки тата Літвінчука Володимира Васильовича

ПриватБанку 4149 4998 0299 4606.

Звіт обов'язково буде надаватися і квитанції про оплату також. Документи скидаю...