Степівська громада від щирого серця дякує!

Дата: 08.05.2023 12:15

Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об'єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства.

28 квітня 2023 року в рамках виконання рішення ІХ сесії VІІІ скликання Миколаївської обласної ради від 21.12.2021 року №15 «Про надання згоди на безоплатну передачу індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність територіальних громад Миколаївської області « відбулося вручення працівникам АЗПСМ с. Новокатеринівка автомобіля RENAULTLODY MINIVEN вартістю 715797 грн. Придбання даного автомобіля стало можливим завдяки Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та за підтримки індивідуальних донорів Королівства Нідерланди. Використання даного автомобіля дасть можливість запровадити універсально- прогресивну модель домашніх візитів для покращення надання медико-соціальної допомоги.

Степівська громада від щирого серця дякує всім, хто сприяв отриманню автомобіля. Надаючи допомогу та підтримку медзакладам, благодійники роблять значний внесок у зміцнення можливостей галузі, ефективність її роботи та, як наслідок - у порятунок життя і здоров’я людей. Доброта, чуйність, безкорисливість, взаєморозуміння та взаємопідтримка допомагають боротися з будь-якими викликами!

Разом ми - сильні! Разом – до перемоги!