Привітання з нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні

Дата: 07.05.2023 13:00

Привітання з нагоди Дня пам’яті та примирення,

Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні

8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо

День пам'яті і примирення та Перемоги над нацизмом у Європі.

Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов'язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс на своїх плечах лихоліття років окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.
     Подвиги наших дідів, батьків та матерів сповнені глибоким патріотизмом і сьогодні надихають молоде покоління плекати у своїх серцях любов до рідної землі. Низький уклін кожному, чиє ім'я викарбуване на гранітних скрижалях Перемоги, і тим, хто так і лишився Невідомим Солдатом. Пам'ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини.
Щороку це свято служить нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

На превеликий жаль, цю знаменну дату ми сьогодні зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України з честю продовжують героїчні традиції фронтовиків. Військовослужбовці та працівники Збройних Сил України пліч-о-пліч з бійцями Національної гвардії, Державної прикордонної служби, представниками інших силових структур самовіддано виконують конституційний обов'язок, проявляють мужність і героїзм, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність та територіальну цілісність. На жаль, серед наших земляків є й ті, хто загинув у боротьбі з ворогом - пам'ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої Степівської територіальної громади. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову

Шановні ветерани, дорогі військовослужбовці та працівники Збройних Сил України! Прийміть низький уклін і щирі побажання міцного здоров’я, довголіття, козацької мужності та незламної сили волі.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Слава Україні ! Героям слава !

З повагою

секретар сільської ради                                                Віктор ФЕДЮК

.