Діяльність Степівської сільської ради упродовж десяти днів

Дата: 03.11.2022 08:55

Діяльність Степівської сільської ради упродовж десяти днів

1. За дорученням народного депутата України Олександра Пасічного його
помічник Ігор Кликов ознайомився з громадою. Відвідав всі села громади, ознайомився з інфраструктурою: ліцеї, гімназії, дошкільні навчальні заклади, амбулаторії, ФАП. Проведені зустрічі із старостами старостинських округів сільської ради, депутатами, жителями громади. Порушували проблемні питання особистого та громадського характеру.

Секретар сільської ради Віталій Руденко разом з Ігорем Кликовим підсумовуючи проблемні питання старостинських округів обговорили можливі шляхи їх вирішення.

2. Степівській ОТГ була надана державна гуманітарна допомога продуктами
харчування, а саме: соняшникова олія, рис, борошно. Допомога надана жителям громади.

3. 21.10 2022 року відбулася чергова сесія Степівської сільської ради, на якій
розглянуто наступні питання: затвердження «Комплексної  Програми надання одноразової матеріальної допомоги  внутрішньо переміщеним особам, які постійно перебувають на території Степівської сільської ради на 2022-2025 роки»; затвердження «Порядку надання одноразової матеріальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постійно перебувають на території Степівської сільської ради на 2022-2025 роки»; взяття на облік, збереження безхазяйного майна на території громади. Депутати сільської ради не підтримали пропозицію секретаря сільської ради щодо проведення поточного ремонту протирадіаційного укриття в с. Кринички, встановлення сучасної системи сповіщення населення в населених пунктах громади.

4. Комунальним підприємством  ЖКС «Антіміцин» Степівської сільської ради
     проведено ряд ремонтних робіт системи водопостачання в с. Степове, с. Зелений Гай.

5.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Степівської сільської ради проведена робота:
- надано до всіх закладів освіти телекомунікаційні послуги до мережі оператора Інтернет;
- проведено технічне обслуговування ввідного та внутрішнього газопроводу –
 усі заклади освіти;
- проведено технічне обслуговування опалювального обладнання – усі заклади світи;
- перевірено спрацювання системи захисту, блокування і сигналізації в топкових – усі заклади освіти;
- перевірено димоходи та вентиляційні канали – усі заклади освіти;
- придбано миючі та дезінфікуючі засоби – усі заклади;
- проведено поточний ремонт покрівлі Зеленогайської гімназії;
- придбано пожежний інвентар – усі заклади освіти;
- встановлено два металопластикові вікна в Зеленогайській гімназії;
- проведено поточний ремонт насосної групи в теплогенераторній
Михайлівського ЗДО;
- проведено поточний ремонт вентиляції (із заміною витяжки) харчоблоку в Степівському ЗДО;
     - проведено перезарядку вогнегасників та їх технічне обслуговування в закладах
      загальної середньої освіти, закладах дошкільної освіти, бібліотеках, закладах
      культури;
проведено заміну котла в теплогенераторній Зеленогайської гімназії;
проведено поточний ремонт котла в теплогенераторній Зеленогайської
гімназії;
проведено поточний ремонт системи вентиляції харчоблоків в
Широколанівському ліцеї та Зеленогайській гімназії.