ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 01.10.2022 11:27

2 ЖОВТНЯ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Шановні працівники відділу освіти, дорогі педагогічні працівники,

ветерани педагогічної праці та молоді педагоги Степівської сільської ради !

Щиро вітаю Вас із вашим професійним святом – Днем вчителя!

Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість, запалює іскорку знань, відкриває дорогу у велике життя, сіє добре і вічне в серцях дітей.

Вашу працю неймовірно складно оцінити, їй просто немає ціни! Ви стільки сил вкладаєте в свою справу, що часом забираєте свою цінну увагу у близьких.

Завдяки повсякденній та відданій Вашій праці, виростають мудрі, справжні патріоти, сини і доньки своєї Батьківщини. Дякую Вам, дорогі вчителі, за працю, професіоналізм, тепло, знання та доброту, що вкладаєте у кожного свого учня.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, довголіття, терпіння, миру і добробуту.

Нехай Вам завжди всміхається доля, людської поваги, натхнення та віри у щасливий завтрашній день, здійснення найзаповітніших мрій, щоб у Ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок!!! Зі святом!

З повагою

Секретар сільської ради                                          Віталій РУДЕНКО