Від тепер Степівська сільська рада на Facebook

Дата: 05.09.2022 07:57

Слава Україні!

Шановні жителі Степівської об’єднаної територіальної громади!

Вже більше півроку як росія віроломно вторглася на територію нашої Батьківщини, принесла в нашу країну горе, руйнування та забрала життя тисяч наших громадян та сотень дітей.

В цей скрутний час дуже важливо, щоб ми разом з усім українським народом згуртувалися та спільно виступили проти ворога, хто на передовій, а хто в тилу. Щоб кожен був у змозі внести свою часточку в нашу перемогу.

Степівська сільська рада відкриває офіційну сторінку у Facebook для того, щоб висвітлювати життя громади, надати оголошення, дійсно достовірну інформацію по всім питанням, які стосується населення, установи та організації, фермерські господарства під час військового стану.

В той же час кожен може висловити свої пропозиції, проблемні питання та шляхи їх вирішення.

Дуже сподіваюся, що наше спілкування буде плідним та корисним, як для жителів громади так і для працівників сільської ради, старостинських округів Степівської сільської ради.

Ми обов’язково переможемо!!!

Героям Слава!

Секретар сільської ради                                                      Віталій РУДЕНКО

Наша сторінка на:  Facebook