Щодо застосування РРО/ПРРО

Дата: 24.01.2022 15:14

Головам райдержадміністрацій, міським, селищним, сільським головам забезпечити інформування ФОПів, які проводять розрахункові операції у розумінні Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», щодо основних аспектів застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО/ПРРО), а також щодо важливості використання РРО/ПРРО з метою сприяння детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг, виведення із тіні торгівельних кампаній, які зловживають спрощеною системою оподаткування, збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, посилення захисту прав споживачів, створення прозорих правил для всіх підприємців, поліпшення взаємодії бізнесу та держави.

Строк: протягом 2022 року

Додатково: підприємці можуть звертатися за консультаціями до податкових органів та використовувати офіційну інформацію ДПС. Повний перелік контактних даних фахівців, відповідальних за надання роз ’яснень з питань застосування РРО та/або ПРРО, розміщений на субсайті ГУ ДПС у Миколаївській/ області за посиланням https://mk.tax.gov.ua/data/files/265456.doc

ЗАКОН УКРАЇНИ Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.