Звіт про виконання комплексної програми "Турбота" Степівської сільської ради за 2021 рік

Дата: 20.01.2022 15:48

Про виконання комплексної програми «Турбота» Степівської сільської ради

за 2021 рік

(станом на 15.12.2021 рік)

В грудні 2020 року на фінансування комплексної Програми «Турбота» Степівської сільської ради спрямувала кошти на 2021 рік у січні 438021 грн. Додатково на фінансування Програми були виділені кошти в сумі 214090 грн., в тому числі: для придбання подарунків до Дня людей похилого віку – 75 тис. грн., на виплату одноразової матеріальної допомоги до Дня захисника України – 125,9 тис. грн., на виплату грошової компенсації фізичним особам, що надають соціальні послуги – 12,710 тис. грн., на оплату послуг зв’язку окремим категоріям громадян (учасники війни) – 0,48 тис. грн.

Для призначення соціальних допомог по Програмі «Турбота» була створена постійно-діюча комісія Степівської сільської ради та затверджено Положення «Про комісію по призначенню соціальних допомог, які затвердженні комплексною програмою «Турбота» Степівської сільської ради на 2021-2025 роки (розпорядження сільського Голови № 9-р-о від 11.02.2021 року).

За поточний рік комісія провела 11 засідань. За цей час надано матеріальні допомогу 115 особам на суму 257,2 тис. грн., в тому числі:

• Особам, які перебувають в складних життєвих обставинах – 47 чоловік на суму 88 тис. грн. (в т.ч. учасникам АТО/ООС – 7 чол.).

• Допомога на лікування – 51 особа на суму 114,2 тис. грн.

• Учасникам АТО/ООС на вирішення соціально-побутових умов 15 осіб на суму 55 тис. грн.

В розрізі старостинських округів допомога надавалася в таких розмірах:

• с. Степове – 30 осіб на суму 66,5 тис. грн.

• с. Михайлівка, с. Зелений Гай, с. Червоне Поле – 28 чол. на суму 53 тис. грн.

• с. Кубряки, с. Іванівка, с. Гамове – 3 чол. на суму 4,0 тис. грн.

• с. Кринички, с. Новоселівка, с. Новогригорівка, с. Трихатське – 13 чол. на суму 22,2 тис. грн.

• с. Катеринка, с. Новокатеринівка, с. Весняна Квітка – 27 осіб на суму 65,5 тис. грн..

• с. Широколанівка, с. Піщаний Брід – 14 осіб на суму 46 тис. грн.

За рахунок бюджету  28 особам виплачується компенсація за надання соціальних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, з них: 10 осіб новопризначені, 18 осіб – продовжено. 12 осіб було знято в зв’язку зі смертю особи, якій надавалася послуга. Сума компенсаційних виплат за 2021 рік склала 95,04 тис. грн.

До Дня перемоги у Другій світовій війні  особам, було надано одноразову матеріальну допомогу суму 5,0 тис. грн.

На вирішення соціально-побутових умов 15 учасникам антитерористичної операції на сході України виплачено кошти в сумі 43,5 тис. грн.

До Дня людей похилого віку було придбано 500 подарункових продовольчих наборів на суму 75 тис. грн. Подарунки в кількості 494 набори були вручені особам 75 і більше років.

Учасникам бойових дій в Афганістані та учасника АТО/ООС було надано одноразову матеріальну допомогу в сумі 152 тис. грн. (152 особи по 1,0 тис. грн.).

Звіт буде розглянуто на наступній сесії.