Зустріч з народним депутатом України Олександром Пасічним

Дата: 24.12.2021 13:11

Відбулася зустріч з народним депутатом України Олександром Пасічним

21 грудня 2021 року  в рамках робочої поїздки по Миколаївському району народний депутат України Олександр Пасічний провів у Степівській сільській раді зустріч із депутатами сільської ради, старостами, працівниками ради та представниками громадськості.

Основною метою зустрічі було обговорення проблемних питань, вирішення яких є нагальним для нашої Степівської громади.

Народний депутат прибув до своїх виборців із хорошою новиною.

За сприяння народного депутата у 2021 році з державного бюджету була виділена субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територіальної громади, а саме для придбання комунальної техніки.

Фото без опису Фото без опису

Зустріч розпочалася з врученням ключів на екскаватор – навантажувач для комунального підприємства  «Житлово-комунального сервіса «Антіміцин» Степівської сільської ради Миколаївського району та  подяки за  сприяння у у придбанні комунальної техніки депутату Олександру Пасічному.

Фото без опису Фото без опису

«Жителі нашого села мріяли про екскаватор. Настав час і ця мрія здійснилась» - наголосив директор КП ЖКС «Антіміцин» Володимир Герула.

Далі слово взяв нардеп  Олександр Пасічний, зауваживши, що не варто йому дякувати за це, бо це його робота й для того його обирали, аби вирішувати проблеми округу й він надалі робитиме все можливе для вирішення проблем.

Нардеп запевнив у всебічній підтримці стосовно вирішення питання ремонту доріг, розпаювання земель, заборгованості ДПП «Степове та інше.

Олександр Станіславович запевнив, що всі звернення від Степівської громади будуть розглянуті, вивчені та по можливості позитивно вирішуватимуться.

За підсумками робочої поїздки визначено напрямки співпраці народного депутата України та керівництва об'єднаної територіальної громади у вирішенні питань розвитку Степівської громади.