Управління Держпраці у Миколаївській області  вітає керівництво та апарат ОМС з Новим роком та Різдвом Христовим.

Дата: 22.12.2021 15:25

Щиро бажаємо кожному бадьорості та сил, впевненості та ентузіазму. Хай у новому році життя дарує  тільки приємні несподіванки, доля буде щедрою на подарунки, діловий успіх супроводжуватиме усі починання, котрі стануть запорукою добробуту та процвітання!

На передодні Нового року кожен бажає  закінчити розпочаті справи та мріє у новому році жити, як то кажуть, за новим сценарієм, у якому часу та енергії вдосталь для втілення усіх наших задумів.

Прийшла пора "пришвидшитися" ....

Також пропонуємо проінформувати мешканців вашої  громади про можливості до  Нового року закінчити  період життя у статусі "Людина без трудових прав" та у новий рік увійти у новому статусі "Працівник". Про те, як ліпше втілити ці зміни, повідомляється у прикріпленому матеріалі.

Як змінити статус перед роботодавцем «людина без трудових прав» на статус «працівник»: виклики та можливості