Керівник ІРЦ

Дата: 17.12.2021 09:59

Фото без описуСтепівська сільська рада Миколаївського району Миколаївської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

- керівника (директора) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний  центр» Степівської сільської ради  Миколаївського району Миколаївської області.

Вимоги до кандидатів: Громадянство України,  вища педагогічна  освіта  за освітньо- кваліфікаційним рівнем спеціаліста, або магістра, за спеціальністю «Спеціальна   освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія ») або «Психологія» («Практична психологія»)  стаж роботи за фахом    не  менше п’яти років , або стаж роботи на керівних посадах в навчальних закладах не менше трьох років, вільне володіння державною мовою,  уміння використовувати комп’ютерне  обладнання та програмне забезпечення , знання нормативно-правових актів у сфері діяльності органів місцевого самоврядування в галузі освіти, необхідні професійні ділові якості та знання ділової  етики.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 15 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення за адресою:

Село Степове вул.Козацька 1а, довідки за телефоном : (0512) 51-12-33