ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 29.10.2021 14:40

ПЕНСІЙНИЙ  ФОНД  УКРАЇНИ ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
вул. Морехідна,1, м. Миколаїв, 54020, тел/факс  44-14-03, E-mail: post@mk.pfu.gov.ua  код згідно з ЄДРПОУ 13844159

__________________ №__________________                           На  №__________________від__________________

Керівникам
об’єднаних територіальних громад

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївські області просить розмістити наступну інформацію на Вашому сайті та інформаційних сторінках в соціальних мережах:

Для зручності, оперативності і безпечності одержання пенсійних послуг в умовах дії карантину, Пенсійним фондом України для громадян створено низку онлайн можливостей їх отримання, не відвідуючи установи Фонду, через вебпортал електронних послуг.
Так, одна з послуг, яку можна отримати дистанційно - це запит на отримання таких електронних документів:
- довідка про доходи пенсіонера;
- індивідуальні відомості про застраховану особу (довідка ОК-5);
- витяг з Реєстру застрахованих осіб (РЗО).
Звертаємо вашу увагу! Після заповнення всіх атрибутів звернення необхідно підписати Вашим кваліфікованим електронним підписом (далі-КЕП) та надати згоду на обробку персональних даних.
В результаті обробки звернення Вам буде надіслано зразок документу у вигляді pdf-довідки та електронний документ, підписаний КЕП ПФУ, який, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідальною особою в органі ПФУ.
Для використання послуги необхідно зайти на вебпортал ПФУ:
•    за посиланням https://portal.pfu.gov.ua
•    відсканувавши QR код

Начальник Головного управління                                      Олена СИЧУГОВА
Марина Сехіна 44 14 40