День захисника України

Дата: 13.10.2021 20:12

Шановні жителі громади! Шановні захисники Вітчизнии!

14 жовтня Україна відзначає  особливі свята для кожного українця - день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисника України. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою рідну землю, хто своєю професійною чи волонтерською діяльністю забезпечували та забезпечують захист нашої держави.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Схиляю голову перед подвигом захисників, хто обрав життя військовослужбовця, усвідомлюючи суть і зміст цієї нелегкої повсякденної ноші, розуміючи усю вагомість і тяжкість професії.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Прийміть низький уклін і щирі побажання козацького здоров?я, добробуту і довголіття ветеранам війн, учасникам сьогоднішніх військових дій! І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Слава Україні! Героям слава!

секретар сільської ради                        Віталій РУДЕНКО