Миколаївським окружним адміністративним судом

Дата: 05.10.2021 08:45

ОГОЛОШЕННЯ!

20 вересня 2021 року Миколаївським окружним адміністративним судом відкрито провадження в адміністративній справі № 400/8057/21 за позовом Фермерського господарства «АЛЕСЯ» до Михайлівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області та Степівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні Позивача- Квартирно-експлуатаційний відділ м. Миколаєва Південного територіального Квартирно-експлуатаційного управління, Міністерства Оборони України, про визнання незаконним та скасування рішення Михайлівської сільської ради Миколаївського району Миколаївської області від 25.09.2020 року №17 «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, які надані в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил України із земель державної власності 235-Широколанівського полігону в межах Миколаївського району Миколаївської області».

На 20 жовтня 2021 року о 10:00 год. призначено розгляд адміністративної справи, який відбудеться в приміщенні Миколаївського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Декабристів 41/10, м. Миколаїв, 54001.