Про створення комісії з визначення розміру збитків заподіяних власникам землі та землекористувачам

Дата: 02.03.2021 21:31

Рішення виконкому | Потоківська сільська рада

З метою збільшення надходжень від плати за землю, захисту майнових прав Степівської сільської ради від несумлінних землекористувачів, що ухиляються від вчасного укладання договорів оренди, недопущення безоплатного використання земельних ділянок комунальної власності, що призводить до втрат сільського бюджету, визначення та відшкодування збитків, завданих Степівській сільській раді в наслідок порушення порядку землекористування, відповідно до статей 12, 125, 152, 156, 157, 206, 211 Земельного Кодексу України, статті 1166 Цивільного кодексу України, Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року № 284 «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», керуючись  ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради.

Повна версія документу