Степівська сільська рада

Сьогодні, 22 червня, День скорботи і вшанування пам’яті жертв Війни в Україні.

Дата: 22.06.2024 05:11
Кількість переглядів: 49

Сьогодні в Україні день скорботи і вшанування пам'яті жертв війни, який ми відзначаємо 22 червня. Саме в цей день 1941 року нацисти почали бомбардування Києва о 4-й годині ранку.

Певна річ, що це були інші часи, інша окупація, інша війна, але наша мета не стала іншою.

Через понад 80 років, на жаль, нам нагадали і повторили акт злочину проти українців. Адже 24 лютого 2022 року, коли так само о 4-й ранку на Київ і всю Україну полетіли російські ракети, ми стали на захист своєї країни.

Зараз ми боремося усі разом, під своїми прапорами, гаслами та за свою державу. І як завжди, за майбутнє наших дітей, захист рідних і зі злом, яке погрожує не тільки нам, а й усьому світу.

Впевнені, що ми повторимо шлях до Перемоги, а окупанти будуть переможеними та засудженими за криваві злочини.

Слава усім Героям, які завжди ставали на захист Батьківщини! Пам'ятаємо кожного і оплакуємо усіх, хто став жертвою війн в Україні.